مهاجرت تحصیلی به انگلستان

تیم یونی ادوایزر مشاورهمگامهمراه شما در امور اپلای تحصیلی انگلستان و ایتالیا

چرا موسسه مهاجرتی تحصیلی یونی ادوایزر؟

اگرچه کشور انگلستان بستر مناسبی را جهت مهاجرت تحصیلی دانشجویان فراهم آورده است و امکانات درخور توجهی را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار میدهد اما  شرایط مهاجرت تحصیلی به انگلستان به خصوص  برای ایرانیان کمی پیچیده و دشوارتر است.

خدمات ما

مراحل مهاجرت تحصیلی به انگلستان توسط یونی ادوایزر

مرحله 1

تکمیل فرم ارزیابی رایگان

این فرم به مشاوران یونی‌ادوایزر کمک می‌کند تا آگاهی کاملی از شرایط شما کسب کنند و بهترین مشاوره‌ها را در اختیار شما قرار داده و بهترین مسیر را به شما پیشنهاد دهند.

مرحله 2

رزرو وقت مشاوره تخصصی

مشاوران یونی‌‌ادوایزر با بررسی فرم ارزیابی، تمام راه‌های مهاجرت تحصیلی به انگلستان، دانشگاه‌های مناسب و فرآیندهای پذیرش دانشگاه و اخذ ویزای تحصیلی را برای شما شرح می‌دهند.

مرحله 3

شروع همکاری و قرارداد

با شروع همکاری، یونی‌ادوایزر در تمام مراحل تهیه مدارک، نگارش مدارک تحصیلی، گرفتن پذیرش دانشگاه و اخذ ویزای تحصیلی در کنار شماست.

مرحله 4

تهیه مدارک اپلای و اقدام برای دانشگاه‌ها

یونی‌ادوایزر به عنوان نماینده رسمی بسیاری از کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر انگلستان، فرآیند انتخاب دانشگاه تهیه مدارک و اخذ پذیرش را به راحتی انجام می‌دهد.

مرحله 5

اخذ پذیرش و اقدام برای ویزا

پس از گرفتن پذیرش از دانشگاه مد نظر، فرآیند قانونی تهیه مدارک و اخذ ویزای تحصیلی با همکاری گروه مهاجرتی گت یوکی ویزا (عضو رسمی انجمن وکلای انگلستان) انجام می‌شود.

مهاجرت به انگلستان

ارزیابی شرایط تحصیلی شما

از صفر تا صد مهاجرت تحصیلی، در کنار شما هستیم

معرفی کوتاه

علی باقری

موسس یونی ادوایزر

مهاجرت به انگلستان

علی باقری فارغ‌التحصیل رشته مدیریت از ایتالیا و مستر مجدد رشته دیجیتال مارکتینگ از دانشگاه UWL لندن است. علی باقری تمام فرآیند اپلای تحصیلی به ایتالیا را شخصا انجام داده و با افزایش دانش و تجربه خود، مسیر مهاجرتی شفاف و آسانی را برای صدها دانشجو فراهم نموده و پرونده‌های چالش‌برانگیزی را با موفقیت به اتمام رسانده است. علی باقری پس از کسب تجربه کافی و بهره‌گیری از نیروهای متخصص، موسسه مهاجرت تحصیلی یونی‌ادوایزر را تاسیس نمود. یونی ادوایزر با ارائه تمام خدمات مشاوره، پذیرش دانشگاه و اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا و انگلستان، به دانشجویان ایرانی کمک می‌کند تا اهداف و رویاهای بزرگ خود را محقق کنند.

ویزای تحصیلی 91%
نگارش مدارک 66%
مشاوره تحصیلی 86%
دوره های آمزوشی اپلای 80%
0
تعداد ویزا ها
0
مشتریان راضی
0
ویزای تحصیلی
0
تعداد دانشجویان

نمایندگی های فعال در انگلستان

مقالات برتر

کارشناسی در ایتالیا
تحصیل کارشناسی در ایتالیا| معرفی رشته ها و هزینه ها 2023
آیا می‌دونستید که کشور ایتالیا به دلیل بالا بودن سطح آموزشی جزء کشورهای پرطرفدار دانشجویان بین‌المللی...
مطالعه
سطوح زبان انگلیسی
سطوح زبان انگلیسی CEFR, IELTS و TOEFl (راهنمای جامع 2023)
آیا سطوح مختلف زبان انگلیسی رو می‌دونید؟ آیا می‌دونستید که برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان و یا هر...
مطالعه
هزینه زندگی در انگلیس
جدول مخارج و هزینه زندگی در انگلیس 2023
آیا میدانستید که کشور انگلستان یکی از بهترین مقاصد مهاجرتی در سراسر دنیاست؟ بدون شک هر شخصی در دنیای...
مطالعه

نظرات موکلین ما

سوالات متداول

بله دانشجویان می‌توانند بعد از اتمام تحصیل خود ویزای تحصیلی خود را به ویزای فارغ تحصیلی دو‌ساله تمدید کنند و طی دوساله اقدام برای یافتن جاب افر دارای اسپانسرشیپ کنند. در صورت یافتن  شغل  مناسب مطابق قوانین مهاجرتی انگلستان  متقاضی می‌تواند ویزای دوساله خود را به ویزای پنج‌ساله کاری تبدیل کند. تیم یونی ادوایزر  با آگاهی از قوانین مهاجرت تحصیلی انگلستان در تهیه  شرایط و مدارک لازم  متقاضیان  کمک می‌کند تا بتوانند ویزای کاری خود را به اقامت دائم تبدیل کنند

هزینه مهاجرت تحصیلی به انگلستان بسته به دانشگاه و کالج انتخابی متقاضی متغیر است. ما در انتخاب بهترین کالج و دانشگاه   مطابق با شرایط مالی و تحصیلی شما کمک می‌کنیم و هزینه  تخمینی هزینه مهاجرت تحصیلی به انگلستان را به شما اعلام می‌کنیم. برای آگاهی از هزینه مهاجرت تحصیلی به انگلستان  فرم ارزیابی تحصیلی را تکمیل نمایید تا همکاران ما شرایط شما را برای مهاجرت تحصیلی انگلستان بررسی نمایند.