UNI   ADVISOR

مهاجرت تحصیلی با یونی ادوایزر

کالج Oratory Prep School یکی از کالج‌های بسیار فوق‎العاده در کشور انگلستان است. این کالج یک انتخاب محبوب در بین دانشجویانی است که به دنبال تحصیلات عالی و حرفه‌ای هستند. کالج Oratory Prep School امکانات بسیار زیادی را به دانشجویان ارائه می‌کند به همین دلیل می‌توان این کالج را یکی از کالج‌های برتر انگلستان دانست.

شهر

Reading

رتبه داخلی دانشگاه

0

رتبه خارجی دانشگاه

0

کالج Oratory Prep School

معرفی بیشتر :

کالج Oratory Prep School یکی از برترین مدارس شبانه‌روزی انگلستان است. از آنجایی که این کشور بالاترین سطح کیفیت آموزشی و رفاهی را دارد، بسیاری از محصلان در مقاطع تحصیلی مختلف خواستار مهاجرت به انگلستان هستند. ایجاد یک محیط غیررسمی و صمیمی، امن، سالم و حمایتی در این کالج موجب شده تا دانش‌آموزان به سرعت با محیط مدرسه خو بگیرند و با بهره‌وری بالا از فرآیندهای یادگیری، مهارت‌های فکری، اخلاقی و اجتماعی خود را توسعه دهند. “قلب با قلب زندگی می‌کند” شعار کالج Oratory Prep School است یعنی در این مدرسه دانش‌آموزان یاد می‌گیرند فارغ از هرگونه مسائل نژادپرستی، با احترام، مهربانی، بخشش و همکاری در کنار یکدیگر زندگی کنند. فراهم نمودن محیط یادگیری مؤثر، داشتن کادر مجرب و مربیان برجسته، برگزاری کلاس‌های فوق‌برنامه و… از دیگر دلایل معروفیت این کالج محسوب می‌شوند. این کالج دوره‌های پیش‌نیاز ورود به مقاطع تحصیلی بالاتر در کالج‌های بین‌المللی را برای رده‌های سنی 3 تا 11 سال فراهم می‌کند.

امکانات :

Oratory Prep School در یک منطقه سرسبز و زیبا به فاصله 20 دقیقه‌ای شهر لندن واقع شده که با ایجاد فضایی دلنشین و آرامش‌بخش شرایط خوبی را برای استراحت و بازی دانش‌آموزان فراهم می‌کند. احترام گذاشتن به کودکان، پرورش عزت‌نفس در وجود آن‌ها، کمک به شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان، توسعه مهارت‌های فردی و اجتماعی، به چالش کشیدن همه دانش‌آموزان و برقراری ارتباط با خدا از چشم‌اندازهای مهم این کالج هستند.

این کالج دارای خوابگاه‌هایی با امکانات بالا و مناسب برای کودکان 3 سال به بالا است. دانش‌آموزان می‌توانند با دوستان خود در یک اتاق ساکن شوند و از کنار یکدیگر بودن نهایت لذت را ببرند. از لحاظ امنیتی، تمام کارکنان خوابگاه به‌‌صورت 24 ساعته مراقب دانش‌آموزان هستند و به آن‌ها خدمت می‌کنند. از لحاظ اخلاقی هم تمامی کارکنان بسیار مهربان و دلسوز هستند تا کودکان احساس ناامنی و ناراحتی نداشته باشند.

کلاس‌های درسی در کالج Oratory Prep School با برجسته‌ترین اساتید برگزار می‌شود که با فراهم نمودن محیطی امن و متمرکز و با تشویق دانش‌آموزان، زمینه‌های لازم جهت شکوفایی استعدادها، ارتقاء خلاقیت، رشد اخلاقی، فکری و اجتماعی را به وجود می‌آورند. به همین‌خاطر به خانواده‌هایی که نگران آینده‌ی تحصیلی فرزندشان هستند، مهاجرت به انگلستان و تحصیل فرزندشان در این کالج پیشنهاد می‌شود.

همچنین در این کالج با وجود سالن‌های ورزشی مجهز، استخرهای سرپوشیده، زمین‌های فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس و کریکت فرصتی استثنائی برای حضور دانش‌آموزان در تمامی رشته‌های ورزشی اصلی فراهم می‌گردد. چراکه ورزش راهی است تا کودکان با چالش‌ها روبرو ‌شوند، شخصیت خود را توسعه ‌دهند و یاد ‌بگیرند که در یک تیم به‌طور مؤثر بازی کنند.

مجهز بودن به کلاس موسیقی در Oratory Prep School شرایط را برای شناخت سازهای گوناگون و علایق دانش‌آموزان مهیا می‌سازد. چراکه آن‌ها می‌توانند در کنار برنامه درسی خود، آهنگ‌سازی، خوانندگی، نواختن و ضبط موسیقی را یاد بگیرند.

این کالج مجهز به یک سالن نمایش 300 نفری با امکانات مجهز است تا دانش‌آموزان در زمان‌های مختلف سال روی صحنه بروند و استعدادهای خلاق خود را به نمایش بگذارند.

خدمات بهداشت در این مدرسه توسط کادر پزشکی با استانداردهای مهارتی بالا ارائه می‌شود. این خدمات شامل تجویز دارو، مشاوره‌های بهداشتی، خدمات درمانی و ارزیابی سلامت دانش‌آموزان است.

رویدادها:

در کالج Oratory Prep School دانش‌آموزان می‌توانند در مسابقات ورزشی مختلف با امکانات بالا (مسابقات داخلی یا خارجی با سایر مدارس) حضور یابند. همچنین استعدادهای کودکان زیرنظر مربیان برجسته ورزشی پیشرفت زیادی می‌کنند.

در کالج Oratory Prep School تورهای گردشگری داخلی و خارج از کشور انگلستان برگزار می‌شود تا دانش‌آموزان از اوقات فراغت خود به خوبی استفاده کنند.

 

دوره ها :

زبان انگلیسی، ریاضی، علوم پایه، تاریخ، جغرافی و هنر و ورزش از دروس تدریسی در این مدرسه هستند که توسط معلمان برجسته آموزش داده می‌شوند. چنانچه دانش‌آموز پیشرفت زیادی در دروس خود داشته باشد می‌تواند برای کالج‌های بین‌المللی بالاتر بورسیه دریافت کند.

هزینه‌های ثبت‌نام :

هنگام ورود دانش‌آموز به کالج Oratory Prep School مبلغ 600 پوند در حساب دانش‌آموز سپرده و پس از پایان دوره، بدون بهره به دانش‌آموز بازپرداخت می‌گردد. هزینه ثبت‌نام براساس مقطع تحصیلی، امکانات و کتاب‌های درسی متغیر است. اما به‌طورکلی شهریه به شرح زیر است:

  • شهریه تحصیل برای 5 تا 8 سال؛ 6200 پوند در هر ترم.
  • شهریه تحصیل و خوابگاه شبانه‌روزی کامل؛ 9050 پوند در هر ترم.
  • شهریه تحصیل و خوابگاه هفتگی؛ 7790 پوند در هر ترم.

هر سال تحصیلی شامل 3 ترم است. کودکان 8 تا 11 سال می‌توانند برای دوره فوق اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز ثبت‌نام :

مدارک و شرایط لازم جهت ثبت‌نام در Oratory Prep School:

  • تکمیل فرم ثبت‌نام مدرسه توسط والدین یا قیم کودک
  • ارائه کارنامه سال آخر تحصیلی

(ترجمه به زبان انگلیسی و مهر رسمی دارالترجمه)

  • ریز نمرات تحصیلی

(ترجمه به زبان انگلیسی و مهر رسمی دارالترجمه)

  • ارائه پاسپورت معتبر
  • ارائه یک کپی از شناسنامه (برای دانش‌آموزان سال اول)

شرکت در مصاحبه آنلاین جهت شناخت بیش‌تر متقاضی

گالری تصاویر:

خدمات یونی‌ادوایزر :

موسسه مهاجرت تحصیلی یونی‌ادوایزر نماینده قانونی کالج Oratory Prep School  است. شما می‌توانید تمام کارهای مربوط به پذیرش کالج و اخذ ویزای دانش‌آموزی و فرآیند مهاجرت به انگلستان را به ما سپرده و آینده‌ای درخشان را برای فرزندانتان رقم بزنید. کافی است با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات دقیقتر در مورد هزینه ، رشته ها، دوره‌ها، امکانات  کالج ابی منچستر  فایل  بروشور  کالج اُریتوری پرپ اسکول (Oratory Prep School) را دانلود کنید. در این فایل اطلاعات لازم در مورد  شهریه ، خوابگاه و موقعیت مکانی این کالج  و همینطور نمونه ویزای های تحصیلی اخذ شده برای کالج Oratory Prep School توسط یونی ادوایزر گرد آوری شده است.

دانلود فایل

دانلود بروشور کالج

جهت دانلود فرم زیر را تکمیل نمائید.