UNI   ADVISOR

مهاجرت تحصیلی با یونی ادوایزر

نگارش مدارک اپلای

اهمیت مدارک لازم برای اپلای تحصیلی

تهیه مدارک اپلای یکی از مهمترین مراحل در احذ ویزای تحصیلی و  پذیرش تحصیلی برای دانشجویان است. هردانشگاهی  دارای قوانین مختص ارائه مدارک تحصیلی دارد، از این رو دانشجویان برای  اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه مورد نظر خود باید شرایط مورد نیاز اپلای و مدارک اپلای را  فراهم  کنند. بنابراین دانشجویان موظفند در تهیه تمامی مدارک مورد نیاز اپلای و نحوه نگارش مدارکی مانند توصیه نامه، انگیزه نامه، رزومه، کاور لتر و استادی پلن دقت کنند. بی توجهی دانشجو در نحوه نگارش مدارک بر اساس طبق دستورالعمل های هر دانشگاه منجر به تجربه ریجکت درخواست پذیرش تحصیلی خواهد شد. در این صورت دانشجو متحمل  از دست دادن هزینه و زمان با ارزشش خواهد شد. از این رو یونی ادوایزر  به عنوان مشاور تحصیلی  و اپلای با بهره مندی از تیم متخصص نگارش مدارک  درصدد رفع نگرانی نحوه نگارش مدارک اپلای موکلان تحصیلی عزیزمان  است.

نگارش مدارک اپلای

لیست مدارک لازم برای اپلای دانشگاه

لیست مدارک لازم برای اپلای دانشگاه در تمامی مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس و دکترا  شامل مدارک عمومی  و مدارک اختصاصی هستند. بنابراین در اولین مرحله دانشجویان موظف به تهیه لیستی از مدارک عمومی  و اختصاصی شامل ترجمه مدارک تحصیلی، کپی گذرنامه، ریزنمرات تحصیلی، تهیه مدرک زبان، لیست مقالات منتشر شده، توصیه نامه، انگیزه نامه، رزومه، استادی پلن و کاور لتر  برای پذیرش تحصیلی دانشگاه مورد نظر خود هستند .

تهیه مدارک مورد نیاز برای اپلای توسط یونی ادوایزر

انگیزه نامه (SOP)

انگیزه نامه یکی از مدارکیست که دانشجویان در آن به ذکر انگیزه و هدف خود از تحصیل و پذیرش تحصیلی در دانشگاه خارجی باید بپردازند. انگیزه نامه به عنوان یکی از مدارک مهم در فرایند اپلای باید دارای لحنی صادقانه، شفاف و گویا باشد. بنابراین دانشجویان بدون داشتن تجربه و مهارت کافی همیشه دغدغه ی نگار انگیزه نامه اپلای را دارند. تجربه و تسلط در نگارش، اطلاع از نگارش اصولی  و قوانین  دانشگاه های مختلف از عوامل مهم در نوشتن یک انگیزه نامه اصولی و آکادمیک است که یونی ادوایزر این فرصت را در اختیار شما قرار اده است. تیم نگارش مدارک اپلای یونی ادوایزر تمامی چارچوب های لازم نگارش انگیزه نامه از قبیل هدف شما از تحصیل در مقطع، رشته، دانشگاه مورد نظر را رعایت میکند و  به نگرانی شما در تهیه  انگیزه نامه خاتمه میدهد.

توصیه نامه(Recommendation letter)

توصیه نامه یکی از مدارک مورد نیاز برای اپلای است که دانشجویان موظفند نسبت به دریافت یک تا 3  توصیه نامه معتبر از اساتید خود اقدام کنند. در توصیه نامه تحصیلی به شرح توانایی های علمی و پژوهشی شما پرداخته میشود و در توصیه نامه های شغلی به شرح مهارتهای شغلی و توانایی شما در مدیریت کسب و کار اشاره میشود. نگارش توصیه نامه به شیوه ی آکادمیک و علمی یکی از مهمترین بخش هایی است که دانشجویان بدان توجه کنند. تیم نگارنده مدارک اپلای  یونی ادوایزر با بررسی  مدارک دانشجو و پرسشنامه  تکمیل شده دریافتی از دانشجو، بررسی سایت دانشگاه های مدنظر در خدمت دانشجویان عزیز است. رعایت قوانین نگارشی، گرامری، از الزامات نگارشی تیم نگارنده یونی اوایزر است. برای کسب اطلاعات بیتشر در مورد نحوه نوشتن توصیه نامه و دریافت نمونه  توصیه نامه  کلیک کنید.

رزومه (CV)

رزومه  شامل کلیه فعالیت های علمی و تححقیقاتی برای  دانشجویان  و کلیه فعالیت های شفلی و مهارت کسب کاری برای متقاضیان جاب آفر است. رزومه یک دید کلی نسبت به شما را به دانشگاه وکارفرمای موردنظر تان خواهد داد. بنابراین  اشاره به سطح زبان، توانایی ها ومهارتهای شما، عنوان تحقیقاتی شما  در رزومه  بسیار ضروریست. در نتیجه از قلم انداختن هر کدام از این موارد در نگارش رزومه منجر به ناقص بودن و نشان دهنده عدم صلاحیت کافی شما برای  اپلای تحصیلی و یا شغلی خواهد شد. به همین دلیل یونی ادوایز  با رعایت اصول  نگارش رزومه  به شما در  ارائه یک رزوهمه معتبر کمک خواهد کرد تا موفق به اخذ پذیرش تحصیلی و یا شغلی شوید. برای  کسب اطلاعات بیشتر، دریافت نمونه رزومه رایگان و سفارش رزومه  کلیک کنید.

کاورلتر (Cover letter)

کاور لتر به ارائه جزییات بیشتر در مورد مهارت های تحصیلی و یا شغلی متقاضی میپردازد. از آنجا که دانشگاه ها بررسی  رزومه های  حاوی کاور لتررا در اولویت قرار میدهند میزان اهمیت کاور لتر برای دانشجویان را چند برابر میشود. کاور لتر نامه ای حاوی جزئیات تماس شما، نقشی که برای آن درخواست می کنید و جزئیات بیشتر پیرامون اطلاعات موجود در CV شما می باشد. یونی ادوایز به نگارش کاورلتر حرفه ای  شامل علاقه مندی شما به تحصیل یا شغل مورد نظر، مهارت ها و تجربیات شما میپردازد.تیم نگارش مدارک اپلای یونی ادوایزر به صلاحیت ها، مهارت های مرتبط و تجربه شما برای مقطع تحصیلی موردنظر و یا شغل انتخابی اشاره میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت رایگان نمونه کاورلتر و همچنین سفارش کاور لتر کلیک کنید.

نگارش مدارک اپلای

استادی پلن (Study plan)

استادی پلن یک دیگر از مدارک الزامی جهت اخذ ویزای تحصیلی و پذیرش تحصیلی در دانشگاه های خارجی است. درواقع استادی پلن به  شرح برنامه تحصیلی، قصد شما از  تحصیل در دانشگاه مورد نظر، تاثیر و اهمیت دوره تحصیلی انتخابی در برنامه تحصیلی   شما به آفیسر ویزا میپردازد. ازآنجا که استادی پلن رکن مهمی در موفقیت اخذ ویزای دانشجویی ست،  دانشجویان میتوانند از طریق تیم  نگارش مدارک اپلای مانند یونی ادوایزر یک استادی پلن قوی تهیه کنند. یونی اوایزر با تهیه و نگارش یک استادی پلن قوی به موفقیت شمادر اخذ ویزای تحصیلی کمک خواهد کرد. برای دریافت نمونه استادی پلن رایگان و سفارش استادی پلن کلیک کنید.

فرایند سفارش نگارش مدارک اپلای در یونی ادوایزر

1

سفارش و خرید مدارک مورد نظر

2

تکمیل و ارسال پرسشنامه ایمیل

3

تماس کارشناسان یونی ادوایزر با متقاضی

4

تحویل مدرک اپلای 

5

ادیت و بازبینی درصورت درخواست تا 48 ساعت

فرم ارزیابی

سوالات متداول

 دانشجویان برای  تمامی مقاطع  و دانشگاه های موظف به تهیه لیستی از  مدارک مورد نیازی برای اپلای هستند. این مدارک شامل مدارک عمومی مانند مدرک تحصیلی، ترجمه ریز نمرات، تهیه مدرک زبان و مدارک اختصاصی مانند انگیزه نامه، توصیه نامه ، رزومه، کاور لتر و استادی پلن هستند. تیم نگارش مدارک اپلای در خدمت دانشجویان عزیز است تا نگارش مدارک اپلای را از صفر تا صد به صورت آکادمیک و علمی انجام دهد.

 دانشجویان عزیز میتوانند با انتخاب هر  کدام از مدارک اپلای زیر به صفحه مربوطه مراجعه کنند و نسبت به سفارش مدرک اپلای مورد نظر خود اقدام نمایند. بعد از پرداخت هزینه یک ایمیل حاوی  پرسشنامه برای متقاضی ارسال خواهد شد که دانشجو  نسبت به تکمیل و  ارسال آن  باید اقدام کند تا کارشناسان ما با بررسی سوابق و مدارک تحصیلی یا شغلی شما فرایند نگارش مدارک اپلای شما را شروع کنند. برای سفارش هر مدرک اپلای روی گزینه مورد نظر کلیک کنید.

  • توصیه نامه
  • انگیزه نامه
  • استادی پلن