UNI   ADVISOR

مهاجرت تحصیلی با یونی ادوایزر

کالج IHL English language  یکی از کالج‌های بسیار فوق‎العاده در کشور انگلستان است. این کالج یک انتخاب محبوب در بین دانشجویانی است که به دنبال تحصیلات عالی و حرفه‌ای هستند. کالج IHL English language  امکانات بسیار زیادی را به دانشجویان ارائه می‌کند به همین دلیل می‌توان این کالج را یکی از کالج‌های برتر انگلستان دانست.

شهر

London

رتبه داخلی دانشگاه

0

رتبه خارجی دانشگاه

0

الج IHL English language

معرفی بیشتر :

کالج IHL English language یکی از بزرگترین و برجسته‌ترین کالج‌های زبان در کشور انگلستان است. از گذشته تاکنون یادگیری زبان انگلیسی اهمیت بسیاری داشته چراکه با یادگیری آن می‌توانید علاوه‌بر انگلیس، در سایر کشورهای خارجی نیز مشغول به ادامه تحصیل یا کار شوید. کالج IHL با بیش از 70 سال سابقه کاری، از لحاظ سطح کیفیت تدریس در حد بسیار بالا (بین‌المللی) قرار دارد و همین موضوع باعث شده سالانه بیش از 8000 دانش آموز از 155 کشور به این کالج بیایند. علاوه‌بر برخورداری از استانداردهای بالای آموزشی، داشتن اساتید مجرب و با سابقه از دیگر دلایل معروفیت کالج آی اچ لندن است، چراکه بسیاری از این اساتید به غیر از داشتن سطح دانش بسیار بالا، نویسنده کتاب‌های تدریس زبان انگلیسی هم هستند. ایجاد یک محیط پر جنب‌وجوش، چند فرهنگی، دوستانه و حمایتی نیز باعث شده دانش‌آموزان به‌خوبی با محیط خو بگیرند و فرآیند یادگیری را با بهره‌وری بالایی به انجام رسانند.

دانش‌آموزان با گذراندن دوره‌های زبان در کالج IHL English language می‌توانند برای حضور در مدارس و دانشگاه‌های بین‌المللی انگلیس و سایر کشورها آماده شوند و به اهداف خود برسند. دوره‌های آموزش زبان انگلیسی در این کالج برای دانش‌آموزان 8 سال به بالا برگزار می‌شوند.

امکانات :

کالج IHL English language College در قلب لندن قرار گرفته و فاصله آن تا کاونت گاردن (پایتخت بریتانیا) تنها چند دقیقه فاصله است. این کالج 2 خوابگاه دارد که برای اقامت دانش‌آموزان درنظر گرفته شده و آن‌ها می‌توانند بین خوابگاه و خانواده‌های میزبان، یک گزینه را برای اقامت خود انتخاب کنند. خانواده‌های میزبان از سمت کالج و شهرداری مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و در صورت تأیید، به دانش‌آموزان معرفی می‌شوند. از مزایای زندگی در کنار این خانواده‌ها می‌توان به تقویت زبان انگلیسی اشاره کرد.

کلاس‌های درسی کالج IHL به صورت گروهی (تعداد کم) یا خصوصی (تک نفره) برگزار می‌شوند تا اساتید نظارت بیشتری روی میزان یادگیری و پیشرفت دانش‌آموزان داشته باشند. اساتید برجسته این کالج با به چالش کشیدن دانش‌آموزان نقش مهمی در توسعه مهارت‌های نوشتاری، گفتاری، شنیداری و… ایفا می‌کنند. درواقع فضا به‌گونه‌ایست که دانش‌آموزان بتوانند در کلاس با یکدیگر مشارکت داشته باشند و در رابطه با ایده‌های خود صحبت کنند.

همچنین در کالج IHL English language برای شکوفایی خلاقیت (تفکر خلاق) و توسعه مهارت‌های دانش‌آموزان، تدریس دروس به شیوه‌های مختلف چون شعر برگزار می‌شود. یعنی دانش‌آموزان باید بتوانند در رابطه با یک ایده، شعری بسازند و در کلاس برای همکلاسی‌های خود بخوانند. این روش علاوه‌براینکه باعث تحریک خلاقیت و تقویت مهارت‌های زبان‌آموز می‌شود، روی استقلال و افزایش اعتمادبه‌نفس دانش‌آموزان هم تأثیر می‌گذارد.

در این کالج کلاس‌های درسی برای دانش‌آموزانی که شرایط حضور در آموزشگاه را ندارند، به صورت آنلاین یا چهره به چهره برگزار می‌شود.

در کالج IHL به‌طور مرتب رویدادهایی چون وبینار برای اساتید، وبینار برای دانش‌آموزان و کارگاه‌های آموزش آنلاین برگزار می‌شود تا هر دو گروه بتوانند سطح علمی خود را افزایش دهند.

کالج IHL English language علاوه‌بر زبان انگلیسی، کلاس‌های آموزش زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، عربی، ژاپنی و روسی هم برگزار می‌شود.

دوره ها :

25 Lesson per week

این دوره مختص افراد 16 تا 25 سال است. مدت زمان این دوره حدود 6 ماه (24 هفته) خواهد بود. 25 Lesson per week مختص افرادی است که دارای سطح زبان A2 به بالا هستند. در این دوره زبان‌آموزان با افراد هم سطح خود هم‌کلاس می‌شوند تا با یکدیگر پیشرفت و سطح زبان خود را تقویت کنند.

IELTS Academic prepration

این دوره شرایط سنی خاصی ندارد. مدت زمان این دوره حدود 42 هفته خواهد بود. زبان‌آموزان برای شرکت در دوره IELTS Academic prepratio باید حداقل نمره 4 آیلتس را داشته باشند و مختص افرادی است که قصد شرکت در آزمون IELTS را دارند. در این دوره مهارت‌های گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن دانش‌آموزان تقویت می‌شود و آن‌ها را با تکنیک‌های آزمون آشنا می‌کند.

هزینه‌های ثبت‌نام :

هزینه‌های ثبت‌نام در کالج IHL English language بسته به دوره‌ای که شرکت می‌کنید متفاوت است. یعنی:

  • شهریه دوره 25 Lesson per week؛ 15.092 پوند برای 24 هفته (343 پوند هفتگی).
  • شهریه IELTS Academic prepration؛ 9.912 پوند برای 42 هفته با شرایط 15 ساعت آموزش در هرهفته (236 پوند هفتگی)، 12.348 پوند برای 42 هفته با شرایط 20 ساعت آموزش در هرهفته (294 پوند هفتگی).

البته در صورت استفاده از دیگر امکانات چون خوابگاه کالج، میزان شهریه‌ها افزایش می‌یابند.

مدارک مورد نیاز ثبت‌نام :

زبان‌آموزان برای حضور در کالج  IHL English language به ویزا نیاز دارند که عبارتند از:

  • Student Route Visa

این ویزا مناسب دوره‌هایی با مدت زمان 11 ماه به بالا با آموزش 20 ساعت در هفته است.

  • Short-Term Study Visa

این ویزا مناسب دوره‌هایی با مدت زمان 6 تا 11 ماه است. مدت زمان اعتبار ویزای Short-Term Study قابل تمدید نخواهد بود. همچنین باید بدانید که در صورت داشتن پاسپورت دوم دیگر این ویزا را نمی‌خواهید.

  • Visitor Visa

این ویزا مناسب دوره‌هایی با مدت زمان 6 ماه است. همچنین قابلیت تمدید نخواهد داشت.

پس از اخذ ویزا مدارک لازم جهت ثبت نام عبارتند از:

  • ویزای تحصیلی
  • پاسپورت
  • آخرین مدرک زبان انگلیسی
  • شرکت در آزمون تعیین سطح در سایت کالج IHL English language College

شناسنامه و کارت ملی

گالری تصاویر:

خدمات یونی‌ادوایزر :

موسسه مهاجرت به انگلستان  یونی‌ادوایزر قانونی کالج IHL English language College است. شما می‌توانید تمام کارهای مربوط به پذیرش کالج و اخذ ویزای دانش‌آموزی را به ما سپرده و آینده‌ای درخشان را برای فرزندانتان رقم بزنید. کافی است با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات دقیقتر در مورد هزینه ، رشته ها، دوره‌ها، امکانات  کالج ابی منچستر  فایل  بروشور  کالج IHL English language  را دانلود کنید. در این فایل اطلاعات لازم در مورد  شهریه ، خوابگاه و موقعیت مکانی این کالج  و همینطور نمونه ویزای های تحصیلی اخذ شده برای کالج IHL English language  توسط یونی ادوایزر گرد آوری شده است.

دانلود فایل

دانلود بروشور کالج

جهت دانلود فرم زیر را تکمیل نمائید.