UNI   ADVISOR

مهاجرت تحصیلی با یونی ادوایزر

کالج Padworth کالج شبانه روزی بین المللی است که آموزش بسیار شخصی را ارائه می دهد و دانش آموزان از سراسر جهان در سنین 14 تا 19 سال را برای ورود به دانشگاه های پیشرو در سراسر جهان آماده می کند.

شهر

Reading

رتبه داخلی دانشگاه

0

رتبه خارجی دانشگاه

0

کالج Padworth

معرفی بیشتر :

کالج پدورث Padworth College یکی از مدارس شبانه‌روزی انگلستان است که در زمینه ارائه برنامه‌های آموزشی و پیش‌نیاز دانشگاهی به دانش‌آموزان 14 تا 19 سال فعالیت می‌نماید. این مدرسه به عنوان یکی از مدارس معتبر و با کیفیت انگلستان شناخته می‌شود و سالانه پذیرای تعداد زیادی از دانش‌آموزان بین‌المللی است. هدف کالج Padworth آماده‌سازی دانش‌آموزان برای ورود به بهترین دانشگاه‌های انگلستان است. در این مدرسه تلاش می‌شود تا با ایجاد فضایی امن و راحت، اعتماد به نفس دانش‌آموز افزایش پیدا کند و مثبت‌اندیشی به یک ویژگی شخصیتی تبدیل شود. این طرز تفکر، سبب می‌شود دانش‌آموز، برای ادامه تحصیل مصمم شده و با انگیزه بیش‌تری برای ورود به دانشگاه تلاش کند.

امکانات :

پردیس  کالج Padworth در نزدیکی شهر ردینگ و دانشگاه این شهر واقع شده است. این شهر، طبیعت زیبا و منحصربه‌فردی دارد و از امکانات رفاهی زیادی برخوردار است. واقع بودن پردیس در چنین فضایی سبب می‌شود تا دانش‌آموزان آرامش بیش‌تری داشته باشند و از هوای پاکیزه این منطقه نیز استفاده کنند.

 

Padworth College دارای 4 خوابگاه است. این خوابگاه‌ها به لحاظ استانداردهای کیفی هیچ تفاوتی با یک‌دیگر ندارند و تمام امکانات رفاهی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند. توزیع مواد غذایی به صورت کاملا بهداشتی انجام می‌شود و دانش‌آموزان به صورت روزانه به مواد غذایی تازه، سالم و حلال دسترسی دارند.

مدیران کالج Padworth به منظور بهره‌وری بهتر، از فرصت حضور دانش‌آموزان در خوابگاه نیز استفاده نموده و برنامه‌های متنوعی را تدارک می‌بینند. برگزاری دورهمی‌های دانش‌آموزی، اردوهای علمی و تفریحی، حضور مشاور و روان‌شناس در خوابگاه، فعالیت‌ها و کلاس‌های فوق‌برنامه، ایجاد گروه‌های ورزشی و … . چنین برنامه‌‎ریزی سبب می‌شود تا دانش‌آموز در یک محیط آموزشی پویا، خلاقانه و متمرکز پرورش پیدا کند و برای ورود به دانشگاه، تمام آمادگی‌های لازم را کسب کند.

دوره ها :

I/GCSE COURSE

مدت زمان این دوره 2 ساله و مختص افراد 14 و 15 ساله است. دانش‌آموزان در این کورس تحصیلی 10 درس از جمله زبان انگلیسی، ریاضی، علوم تجربی، طراحی و تکنولوژی، اقتصاد و ... را آموزش می‌بینند. برای ثبت‌نام در این دوره، دانش‌آموز باید مدرک زبان B1 را دریافت کرده باشد.

A LEVELS

این دوره به صورت 2 ساله برگزار می‌شود و مختص افراد 16 تا 18 سال است. در این دوره مباحث تخصصی مورد نیاز جهت آمادگی دانش‌آموز برای ورود به دانشگاه آموزش داده می‌شود. مدرک زبان مورد نیاز برای ثبت‌نام در این دوره B2 است. لازم به ذکر است در صورت صلاح‌دید مسئولان دوره و در صورت پایین بودن سطح زبان دانش‌آموز، یک دوره آموزش زبان 6 ماهه به برنامه افزوده می‌شود.

I/GCSE PROGRAMME

این دوره به صورت 1 ساله برگزار می‌شود و مختص افراد 15 و 16 سال است. یکی از شرایط ثبت‌نام در این دوره، مدرک زبان B2 است. دروس این دوره تفاوتی با دوره I/GCSE COURSE ندارد؛ اما به صورت فشرده و با سطح بالاتری ارائه می‌شود.

هزینه‌های ثبت‌نام :

هزینه اپلیکیشن‌فی کالج پدورث  350 پوند است. لازم به ذکر است که این هزینه در صورت عدم پذیرش دانش‌آموز، غیر قابل بازگشت است. دانش‌آموزان هنگام ورود به کالج Padworth می‌بایست مبلغ 5000 پوند را در حساب خود سپرده کنند. این مبلغ در حساب دانش‌آموز نگه‌داری شده و پس از پایان تحصیل، بدون بهره به دانش‌آموز بازپرداخت می‌شود. شهریه این کالج شامل دوره‌های تخصصی و فعالیت‌های ورزشی و فوق برنامه دانش‌آموزان است. هزینه خوابگاه نیز به صورت جداگانه محاسبه شده و شامل خوابگاه، وعده‌های غذایی، برنامه‌های فوق برنامه و لباس‌شویی است.

  • هزینه خوابگاه به صورت سالانه؛ ۱۵۶۰۰ پوند
  • هزینه دوره‌های تخصصی GCSES و A LEVELS به صورت سالانه؛ 17250 پوند

مدارک مورد نیاز ثبت‌نام :

مدارک و شرایط لازم جهت ثبت‌نام در کالج Padworth:

  • کارنامه سال آخر تحصیلی

(ترجمه به زبان انگلیسی و مهر رسمی دارالترجمه)

  • ریز نمرات تحصیلی

(ترجمه به زبان انگلیسی و مهر رسمی دارالترجمه)

  • پاسپورت معتبر

(حداقل یک‌سال اعتبار)

  • شرکت در مصاحبه آنلاین جهت شناخت بیش‌تر متقاضی

شرکت در آزمون آنلاین زبان و ریاضی

گالری تصاویر:

خدمات یونی‌ادوایزر :

موسسه مهاجرت تحصیلی یونی‌ادوایزر نماینده قانونی کالج Padworth است. یونی‌ادوایزر قادر است ثبت‌نام دانش‌‎آموزان زیر 18 سال را بدون نیاز به مدرک زبان انجام دهد. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره‌های تخصصی، انجام تمام امور ثبت‌نام در کالج Padworth و گرفتن ویزای تحصیلی با ما تماس بگیرید.

دانلود فایل

دانلود بروشور کالج

جهت دانلود فرم زیر را تکمیل نمائید.