UNI   ADVISOR

مهاجرت تحصیلی با یونی ادوایزر

دانشگاه گلاسکو چهارمین دانشگاه قدیمی در جهان انگلیسی زبان و یکی از چهار دانشگاه باستانی اسکاتلند است. کالج Bishopstrow یکی از معروف‌ترین کالج‌های شبانه‌روزی و بین‌المللی انگلستان است. علت معروفیت این کالج به دلیل برخورداری از استانداردهای بالای آموزشی است.

شهر

Scotland

رتبه داخلی دانشگاه

10

رتبه خارجی دانشگاه

86

معرفی بیشتر :

دانشگاه گلاسکو چهارمین دانشگاه قدیمی در جهان انگلیسی زبان و یکی از چهار دانشگاه باستانی اسکاتلند است. کالج Bishopstrow یکی از معروف‌ترین کالج‌های شبانه‌روزی و بین‌المللی انگلستان است. علت معروفیت این کالج به دلیل برخورداری از استانداردهای بالای آموزشی است. ایجاد یک فضای دوستانه، امن و راحت موجب شده تا دانش‌آموزان به سرعت با فضای مدرسه خو گرفته و فرآیند یادگیری را با بهره‌وری بالایی به انجام رسانند. استفاده از کورس‌های آموزشی حرفه‌ای و مهم‌تر از همه، استفاده از مدرن‌ترین شیوه‌های یادگیری، دانش‌آموزان Bishopstrow College را برای حضور در بهترین دانشگاه‌های انگلستان آماده می‌کند. این کالج دوره‌های پیش‌نیاز آموزشی ورود به دانشگاه را برای رده‌های سنی 7 الی 17 سال ارائه می‌کند.

امکانات :

کالج Bishopstrow در یک منطقه سرسبز و زیبا و در نزدیکی شهرهای وارمینستر و سالزبری واقع شده است. این کالج دارای 7 خوابگاه است. 4 خوابگاه در محوطه اصلی ساختمان کالج قرار دارد و 3 خوابگاه در نزدیکی محل کالج واقع شده است. این خوابگاه‌ها به صورت 24 ساعته اداره می‌شوند و استفاده از خدمات و امکانات خوابگاه‌ها در تمام ساعت‌های شبانه‌روز امکان‌پذیر است. یکی از مزایای این خوابگاه‌ها دسترسی آسان به مراکز بهداشتی و درمانی است. خوابگاه‌ها از تمام استانداردهای لازم برخوردارند و امکانات مناسبی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهند. لازم به ذکر است که کارکنان خوابگاه‌ها، دوره‌های کمک‌های اولیه را پشت سر گذاشته‌اند تا بتواننند خدمات بهتری را به دانش‌آموزان ارائه کنند.

علاوه‌بر دوره‌های آموزشی جهت آمادگی ورود به دانشگاه، کالج Bishopstrow برنامه‌های آموزشی مناسبی را برای آماده کردن دانش‌آموزان جهت حضور پر رنگ در جامعه ارائه می‌کند. در این کالج، زبان و فرهنگ انگلیسی به بهترین شکل آموزش داده می‌شود تا دانش‌آموزان بالاترین سطح ارتباط را با جامعه و دانشگاه برقرار کنند و به افرادی موثر و سودمند تبدیل شوند.

توجه به سلامت فیزیکی دانش‌آموزان، یکی دیگر از مواردی است که در Bishopstrow College از اهمیت بالایی برخوردار است. برگزاری برنامه‌های ورزشی، ایجاد گروه‌های ورزشی و تشویق دانش‌آموزان به حضور در این گروه‌ها سبب می‌شود تا دانش‌آموزان به لحاظ جسمی و فیزیکی نیز به وضعیت ایده‌آلی برسند.

در این کالج، مشاوره‌های فردی و گروهی برای دانش‌آموزان به صورت مداوم انجام می‌شود. هدف از انجام این مشاوره‌ها حفظ سلامت روانی دانش‌آموزان، ارتقاء مهارت‌های توسعه فردی و ایجاد انگیزه جهت تلاش برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های برتر کشور انگلستان است.

دوره ها :

Junior College Programme

این دوره مختص افراد 7 تا 11 سال است. مدت زمان این دوره 3 الی 4 ترم است و نیازی به مدرک زبان ندارد.

Middle College Programme

این دوره برای افراد 11 تا 14 سال طراحی شده است. مدت زمان این دوره 3 الی 4 ترم است و دانش‌آموز می‌بایست مدرک زبان A2 را کسب نموده باشد.

Senior College Programme

این دوره مختص افراد 14 تا 17 سال است و طی 3 الی 4 ترم ارائه می‌گردد. شرط ثبت‌نام در این دوره، برخورداری از مدرک زبان A2 است.

One Year IGCSE Programme

این دوره برای دانش‌آموزان 15 و 16 ساله طراحی شده است. مدرک زبان مورد نیاز این دوره B2 است و طی 3 الی 4 ترم ارائه می‌گردد.

هزینه‌های ثبت‌نام :

هزینه اپلیکیشن‌فی کالج Bishopstrow 150 پوند است. لازم به ذکر است که این هزینه غیر قابل بازگشت است. هنگام ورود دانش‌آموز به کالج، مبلغ 5000 پوند در حساب دانش‌آموز سپرده شده و پس از پایان دوره، بدون بهره به دانش‌آموز بازپرداخت می‌شود. شهریه دوره‌ها شامل محل اقامت، وعده‌های غذایی، خشک‌شویی، اردوهای تفریحی و فعالیت‌های عمومی است.

  • شهریه دوره Junior College Programme؛ 11.100 پوند برای هر ترم
  • شهریه دوره Middle College Programme؛ 12.900 پوند برای هر ترم
  • شهریه دوره Senior College Programme؛ 14.300 پوند برای هر ترم
  • شهریه دوره 1 Year IGCSE Programme؛ 14.300 پوند برای هر ترم 

مدارک مورد نیاز ثبت‌نام :

مدارک و شرایط لازم جهت ثبت‌نام در Bishopstrow College:

  • کارنامه سال آخر تحصیلی

(ترجمه به زبان انگلیسی و مهر رسمی دارالترجمه)

  • ریز نمرات تحصیلی

(ترجمه به زبان انگلیسی و مهر رسمی دارالترجمه)

  • پاسپورت معتبر

(حداقل یک‌سال اعتبار)

  • شرکت در مصاحبه آنلاین جهت شناخت بیش‌تر متقاضی
  • شرکت در آزمون آنلاین زبان و ریاضی

خدمات یونی‌ادوایزر :

موسسه مهاجرت تحصیلی یونی‌ادوایزر نماینده قانونی کالج Bishopstrow  است. شما می‌توانید تمام کارهای مربوط به پذیرش کالج و اخذ ویزای دانش‌آموزی را به ما سپرده و آینده‌ای درخشان را برای فرزندانتان رقم بزنید. کافی است با ما تماس بگیرید.